Amacımız ne ?

Geniş kitlelere doğa sevgisini kazandırmak-artırmak ve kampçılığı yaymak amacı ile yola çıkıyoruz. Yola çıkıyoruz dediysek öyle yol değil, tur falan da düzenlemiyoruz.
Mutlu, gezen, gören, kamp yapan sosyal bir ağ oluşturarak bilgi paylaşımı sağlanmasına zemin hazırlıyoruz.

Kamp alanlarını neden inceliyor ve detaylı yazıyoruz ?
7 yıllık kamp tecrübemiz, yaptığımız binlerce kilometre yol ve sayısız rota ile Türkiye’nin güzelliklerini keşfettik, keşfetmeye devam ediyoruz. İlk kampa başladığımız yıllarda memnun kalacağımız bir kamp alanı veya 2 gün için gitmeye değer bir yer bulmak için saatlerce internette dolaşır, bir dolu strese girerdik. Bildiğimiz, zevkine güvendiğimiz biri tavsiye ettiğinde ise ek bir araştırma yapmadan önerilerini yazılı alıp giderdik.

Herkesin kampçı arkadaşları olmayabilir, olsa da soracağınız-kamp yapmak istediğiniz yer ile ilgili bilgisi olmayabilir.

Öncelikli olarak bir gittiğimiz kamp alanlarını ve kampa uygun doğal alanları birçok başlıktai detaylıca sizler için yazmaya başladık. Tabi biz de heryerde kamp yapacak kadar zaman ve paraya sahip değiliz. Bu noktada sayfamızda bulunan Haberleşme ve Bilgi Paylaşımı panosundan tüm diğer takipçilerimizin yorum ve önerilerine ulaşabilirsiniz.

Bizi takip ederek memnun kalacağınız kamp alanlarını bulmanız ve kampç hayatı ile ilgili yeni bilgiler edinmeniz mümkün.

KampYapsak’ı severek bizimle büyütmek için sosyal ağlarda ve günlük hayatından bizden bahsetmeni bekliyoruz.

Mutlulukklar.

Paylaş: